Skerškāni

Brīvdienu Māja Skerškāni, Ūdrīšu pagasts, Latvija

Apraksts par Skerškāni

Brīvdienu māja “Skerškāni” atrodas ainaviskā un gleznainā vietā – dabas parkā “Daugavas loki”. Tā ir vieta, kur izbaudīt dabas klātbūtni, rast mieru no ikdienas steigas, ļauties nesteidzīgai atpūtai ģimenes lokā vai nelielā draugu kompānijā. Te saplūst meža šalkoņa, Daugavas ūdeņu tecējums un nebeidzamas putnu dziesmas.
Visu gadu brīvdienu māja piedāvā:
- Naktsmītni 6 personām. Labiekārtota māja ar visām ērtībām. Ir kamīns, TV, interneta pieslēgums, virtuve ar traukiem.
- Pirts. Priekštelpa ar kamīnu sirsnīgām sarunām, pirtsslotas, dīķis peldēm pēc pirts. Siltiem vasaras vakariem – nojume. Līdzās pirtij ierīkota grila vieta.
- Pastaigas skujkoku mežā. Dziedinoši tīrais gaiss apreibina jebkurā gadalaikā, savukārt pavasarī mežs dāvā vizbuļu burvību, vasarā tajā var paslēpties no svelmes un lasīt ogas, rudenī te var sēņot, bet ziemā baudīt meža klusumu, slēpojot. Pieejams nūjošanas inventārs.
Vasarā atpūtas piedāvājums tiek papildināts ar:
- Zorbings (8 personām). Aktīva spēle sportiski noskaņotajiem. Aktivitāte lielajās gumijas bumbās izraisa lielu jautrību. Tā ir laba iespēja izkustēties, izsmieties un pavadīt laiku brīvā dabā.
- Sadarbībā ar biedrību “Aktīva atpūta Latgalē” visu vasaru tiek piedāvāti laivu braucieni pa Daugavu un Latgales ezeriem. Laivu un visa nepieciešamā inventāra noma, transportēšanas pakalpojumi, kvests ūdens maršrutā pa Daugavu, posmā Krāslava – brīvdienu māja “Skerškāni”.
- Laivu piestātne.
- Atpūtas vieta dabas mīļotājiem. Patiks cilvēkiem, kas gatavi ļauties piedzīvojumam un pavadīt savas brīvdienas lauku mājā ar daļējām ērtībām (sausā tualete, vājš elektrības pieslēgums). Šo vietu iecienījuši laivotāji un cilvēki, kam patīk nakšņot teltīs. Ir pirts un vairākas piknika vietas ar lapenēm, ugunskura vietām.
- Cauri brīvdienu mājas teritorijai vijas velomaršruts Nr.35 “Daugavas loki”.

Brīvdienu Māja Skerškāni, Ūdrīšu pagasts, Latvija
skerskans@inbox.lv
29195745; 28285149
Apskatīs 444 reizes

Dalīties sociālajos tīklos

Sazināties ar Brīvdienu māja Skerškāni