Medus mājas impērija

"Medus mājas impērija", Robežsargu iela, Janopole, Griškānu pagasts, Latvija

Apraksts par Medus mājas impērija

Atpūtas komplekss „Medus mājas impērija” atrodas 4 km attālumā no Rēzeknes, Kaunatas virzienā. Tā ir vieta, kura kādreiz piederēja Romeru muižas muižkungiem. Mūsu atpūtas kompleksam pieder skaista un sakopta 4 ha liela teritorija, tādēļ katrs viesis varēs justies kā īsts kungs vai kundze.

Atpūtas kompleksā atrodas divas skaistas mājas – liela „Medus māja” un maza „Māla māja”.

Viesu mājā „Medus māja” pasākumu rīkošanai piedāvājām divas svinību zāles – vienā līdz 25 cilvēkiem, otrā līdz 100 cilvēkiem, tās ir piemērotās gan saviesīgiem pasākumiem, gan semināriem. Ir pieejams bezvadu internets, projektors, sauna, novuss, galda teniss.

Nakšņošanai piedāvājam astoņus numuriņus: viens divvietīgs ar labierīcībām un dušu, septiņas – trīsvietīgas ar vienvietīgām un divstāvu gultām. Viesu mājā ir aprīkota, kopīgai lietošanai paredzēta virtuve, kā arī piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus. Varam izvietot papildvietas. Kopumā viesu mājā varam izmitināt 30 viesus.

Otrā viesu mājā „Māla māja” ir īpaša ar to, ka tika celta 20. gs. 30. gados un ir renovēta, maksimāli saglabājot šīs mājas vēsturi. Māja ir sadalīta uz divām daļām, vienā daļa ir virtuve, WC ar dušu un četras guļvietas, bet otrā daļa ir maza banketu zāle līdz 20 cilvēkiem un divas lielas istabas ar astoņām guļvietām. Kopumā viesu mājā varam izmitināt 20 viesus.

Sporta aktivitātes

  • Rotaļu laukums bērniem

Pakalpojums

  • Dušas
  • Piknika vietas
"Medus mājas impērija", Robežsargu iela, Janopole, Griškānu pagasts, Latvija
medus.maja@inbox.lv
26278889
Apskatīs 153 reizes

Dalīties sociālajos tīklos

Sazināties ar Atpūtas komplekss Medus mājas impērija