Hotel Leo

Leo, Krāslavas iela, Daugavpils, Latvija

Apraksts par Hotel Leo

Ērta, komfortabla viesu māja, kura atrodas 19. gadsimta ēkā, atrodas pašā pilsētas centrā, trīs minūtes no dzelzceļa stacijas.

Vārdu sakot, nosaukums viesu māja ir piešķirts tikai tāpēc, ka ir maz numuru tikai 7, bet visā pārējā Leo ir mūsdienīga, labi iekārtota trīszvaigžņu viesnīca ar ļoti augstu pakalpojumu kvalitāti. Un tās nelieli izmēri ir viesu mājas plusi, nevis mīnus, varbūt tieši tāpēc tas ir kļuvis par pamatu neaprakstāmam ar vārdiem apburošu mājīgumu, ar kuru ir piepildīta katra telpa. Mājīgu atmosfēru sekmē rūpīgi un ar mīlestību pārdomāts interjers, gaišie, mierīgi dāņu mēbeles toņi no naturāla materiāla, pārdomāts apgaismojums, ekskluzīvās fotogrāfijas Daugavpils no putnu lidojumā, neparasts dažu sienu apmetums, kurš rada nelīdzenu virsmu ar maigu gaismas un ēnas spēli – viss tas padara viesu māju par ļoti individuālu un savā ziņā vienīgu.

Pirmajā stāvā mājīga halle un ēdnīca, kur viesi var garšīgi un sātīgi ieturēt brokastu maltīti. Kas ir iekļaut naktsmītnes cenā. Nelielajā pagalmā ir iekārtota apsargājamā autostāvvieta. Bet restorāna Leo piedāvās Jums vienmēr garšīgi ieturēt maltīti un atpūsties dzīvās mūzikas pavadījumā. Var arī pasūtīt jebkuru ēdienu numurā.

Pakalpojums

  • Restorāns
Leo, Krāslavas iela, Daugavpils, Latvija
leohotel58@gmail.com; lauma@apollo.lv
+371 29720908; +371 29720909
www.hotelleo.lv
Apskatīs 166 reizes

Dalīties sociālajos tīklos

Sazināties ar Viesu nams Hotel Leo